• Opn-Line-up.jpg
  • opn2.png
  • P056_CL_Heroshoot_Black_Streamer_V02.jpg
  • Dynamo_line-up.jpg
  • P127_Opn_miniRITE_R_68RoyalBlue_Speaker85_BassDomeDV_L_68RoyalBlue_Speaker85_BassDomeDV_101.jpg
  • P019_SenseiSP_GoldMedal_without_BG.jpg
  • Alta2_family.jpg
  • Ria2_Family_with_Streamer2.jpg
  • Nera2_IIC_designRITE_miniRITE.jpg

Kontaktid

Kuulmisrehabilitatsiooni Keskus
Pärnu mnt 106, Tallinn (vt kaarti)
Klienditeenindus E–R 9–15
Telefon +372 645 4046
info@heakuulmine.ee
Teeninduspunktid Eestis

 

Streamer, TV adapter, ConnectLine mikrofon, juhtpult

 

 

Võimalus ühendada oma telefon kuuldeaparaatidega ja pidada telefonivestlusi, kuulata muusikat või kasutada juhtpuldina. Komplektis oleva juhtmega on võimalik Streamer ühendada ka oma arvutiga. Streameri ja TV adapteriga on võimalik televiisori heli kuulata probleemideta. Streameri ja ConnectLine mikrofoni abil saab õpilane kuulata selgemalt õpetajat. Juhtpuldiga on võimalik muuta teistele märkamatult helitugevust ja programme.

 

ConnectClip 

 

Mitme erineva kasutusotstarbega lisaseade, mis võimaldab kasutajal reguleerida kuuldeaparaatide helitugevust, muuta programme või vajadusel vaigistada kuuldeaparaate. ConnectClip'iga saab ühendada läbi Bluetoothi kuuldeaparaadid mobiiltelefoni või tahvelarvutiga, et suunata heli mõlemasse kuuleaparaati. ConnectClip on seadistatav ka selliselt, et seda saab kasutada mikrofonina, mis on suureks abiks koosolekutel, loengutel ja mürarikkas keskkonnas. ConnectClipi ja kuuldeaparaatide max kaugus 20m. ConnectClip'i on võimalik kasutada ainult Oticon Opn ja Siya aparaatidega. 

 

Laadimissüsteem

Oticon Opn miniRITE ja Siya miniRITE mudelitel on peagi akupatareide laadimise võimalus. Selleks on spetsiaalsed patareiluugid, tsink-hõbe akupatareid ja laadimisalus. Ööseks laadima pandud patareid töötavad terve järgmise päeva. Juhul kui jäävad patareid laadimata ja aparaat lõpetab töö tühjade patareide tõttu, saab asendada laetavad patareid tavaliste kuuldeaparaadi patareidega, et tähtsad helid ei jääks kuulmata ja saab muretult aparaate edasi kasutada. Patareide täielik laadimisaeg on 7 tundi, patarei tööiga kuni 19,5 tundi sõltuvalt kuulmislangusest, elustiilist, ümbritsevast keskkonnast ja striimimisest.  

 

SafeLine Cord

Tänu turvapaelale ei pea muretsema kuuldeaparaatide kadumise pärast. Kõik kõrvataguste kuuldeaparaatide kandjad saavad tegeleda oma hobidega ilma, et peaksid tundma hirmu aparaatide kõrva tagant ära kukkumise ja katki minemise pärast. Meie väikestele klientidele on see ideaalne lasteaias kasutamiseks. 

  

Uudised


Real – Oticoni uus tippmudel

Tutvu hinnakirjaga


Loe lähemalt ajukuulmisest (BrainHearing)


OTICON More aparaadid! 


Uus teenus – KODUNÕUSTAMINE

Kuulmisuuring aparaadi reguleerimiseks või uue ostmiseks, Oticon´i kuuldeaparaadi reguleerimine, individuaalse kõrvaotsiku jäljendi võtmine.
Võta meiega ühendust


Uus Oticon Opn™
BrainHearing™ tehnoloogial põhinev kuuldeaparaat

Meie aju töötab usukumatul kiirusel, nüüd on olemas kuuldeaparaat, mis suudab selle kiirusega sammu pidada. Oticon Opn on tark
valik pingutustevaba ja loomuliku kuulmise jaoks! Loe aparaadi kohta lähemalt


Partnerid 

   


Tutvu privaatsuspoliitikaga