Lisavarustus kuuldeaparaatidele.

Streamer, TV adapter, ConnectLine mikrofon, juhtpult

ConnectClip

Mitme erineva kasutusotstarbega lisaseade, mis võimaldab kasutajal reguleerida kuuldeaparaatide helitugevust, muuta programme või vajadusel vaigistada kuuldeaparaate.

ConnectClip´iga saab ühendada läbi Bluetoothi kuuldeaparaadid mobiiltelefoni või tahvelarvutiga, et suunata heli mõlemasse kuuldeaparaati.

 

ConnectClip on seadistatav ka selliselt, et seda saab kasutada mikrofonina, mis on suureks abiks koosolekutel, loengutel ja mürarikkas keskkonnas. ConnectClipi ja kuuldeaparaatide max. kaugus 20m. ConnectClip´i on võimalik kasutada ainult Oticon Opn ja Siya aparaatidega.

 

Laadimissüsteem

Oticon Opn miniRITE ja Siya miniRITE mudelitel on peagi akupatareide laadimise võimalus. Selleks on spetsiaalsed patareiluugid, tsink-hõbe akupatareid ja laadimisalus. Ööseks laadima pandud patareid töötavad terve järgmise päeva. Juhul kui jäävad patareid laadimata ja aparaat lõpetab töö tühjade patareide tõttu, saab asendada laetavad patareid tavaliste kuuldeaparaadi patareidega, et tähtsad helid ei jääks kuulmata ja saab muretult aparaate edasi kasutada.

Patareide täielik laadimisaeg on 7 tundi, patarei tööiga kuni 19,5 tundi sõltuvalt kuulmislangusest, elustiilist, ümbritsevast keskkonnast ja striimimisest.SafeLine Cord

 

Tänu turvapaelale ei peal muretsema kuuldeaparaatide kadumise pärast. Kõik kõrvataguste kuuldeaparaatide kandjad saavad tegeleda oma hobidega ilma, et peaksid tundma hirmu aparaatide kõrva tagant ära kukkumise ja katki minemise pärast. Meie väikestele klientidele on see ideaalne lasteaias  kasutamiseks.