Kõrvataguse (BTE) kuuldeaparaadi hooldamine

Kuuldeaparaadiga saab kasutusjuhendi kaasa. Antud juhend on kasutusjuhendi täiendavaks lugemiseks.

Aparaati võib puutuda ainult puhaste ja kuivade kätega. Enne aparaadi kõrva panekut tuleb veenduda, et ka kõrv, pea ja juuksed oleksid puhtad ja kuivad.

Patarei asetamisel aparaati tuleb jälgida patarei õiget suurust ja polaarsust. Jõu kasutamine patareiluugi sulgemisel ei ole lubatud. Vanad patareid tuleb koheselt eraldada uutest ja utiliseerida.

Aparaati tuleb kasutada terve päeva vältel õigel helitugevusel. Aparaat tuleb kõrvast välja võtta magamise ajaks ja ka siis kui on oht aparaadi kokkupuuteks niiskuse, kuumuse, juuksehooldusvahendite jms või elektroonikat ja korpust kahjustavaks kokkupuuteks.

Aparaati tuleb hoiustada komplektis olevas karbis. Patareiluuk tuleb avada pärast kõrvast äravõtmist. Aparaadi karbis võib hoida ainult kuuldeaparaati. Aparaadi pinda tuleb pühkida igal õhtul komplektis oleva kuiva lapiga. Vajadusel ka pikema kasutamise ajal.

Kõrvataguste aparaatide kõrvaotsakuid tuleb regulaarselt pesta. Jäik toru tuleb soovitatavalt kuulmiskeskuses vahetada uue pehmema vastu. Aparaadi vilisemine on enamasti põhjustatud kõrvaotsakust või vahetoru jäikusest. Kõrvasiseste aparaatide filtreid tuleb igapäevaselt puhastada ja vajadusel vahetada uue vastu.

Hooldusvahendid, tagavara patareid, otsakud jne tuleb hoida aparaadist eraldi.

Kui aparaadi korpuse avamisel on näha mustust, mehaanilisi vigastusi või niiskusest põhjustatud kahjustusi, siis need ei kuulu garantiiremondi alla. Aparaadi omavoliline remontimine ei ole lubatud.

Küsimuste ja probleemide korral võtke meiega ühendust!